Çalışan Kadın Mutfağı – The More Skip to content

çalışan kadın mutfağı

ÇALIŞAN KADIN MUTFAĞI

Kadınlar mutfakta geçirdikleri vakitten keyif almak isterler. Kadınların ihtiyaçlarına göre hazırlanan ve özellikle çalışan kadınların mutfakta geçirebilecekleri daha az vakitleri olacağı göz önünde bulundurularak, hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan mutfak konsepti ile, bir mutfaktan fazlasını, “zamanı” satın alacaksınız.

Tüm kadınların zevklerine ve mutfak kullanım alışkanlıklarına hitap ederken; özellikle çalışan kadınların işten eve geldiklerinde mutfakta harcayacakları zamanı azaltmayı hedefleyen bu mutfakta kendiniz ve sevdikleriniz için öğünler hazırlamak çok daha pratik ve keyifli!

Birbirine Yakın

Teknolojik

Kolay ve Hızlı Temizlik

Yemek pişirme alanı ve yemek masası gibi mutfakta birbirinin devamı olan süreçlerin birbirine yakın olması sağlanmıştır. Ocakta pişen yemek kolaylıkla masada servis edilerek, dumanı üstünde lezzetler afiyetle yenir.

Yaptığı her işte teknolojiyi kullanmayı seven
dijital çağın kadınlarına, teknolojinin yoğun olarak kullanıldığı modern bir mutfak vadedilmiştir. Özellikle çalışan kadınlara, işten eve geldiklerinde daha fazla kişisel zaman kazandırabilecek teknolojik tasarımlar mutfağa dahil edilmiştir.

Temiz kullanmak ve temiz tutmak için oldukça elverişli şekilde tasarlanan bu mutfak konsepti, temizliği en hızlı ve kolay şekilde yapmayı sağlayacak ögelerden oluşur.

çalışan kadın_2

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK MI İSTİYORSUNUZ?

İletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilir ya da formu doldurarak size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.