Ege’nin Yenilikçi ve Dünyaya Açılan Yüzü: Themore Concept

2019 yılında lansmanını yapan ve ilk günden beri sektöre farklı bir ses, yeni bir soluk getirme hedefiyle sağlam adımlar atan Themore Concept, isminin de temsil ettiği gibi hep daha fazlasını isteyenlere, özel ve kişiselleştirilmiş yaşam alanları sunma ideali ile büyüyor.

Kişiselleştirilmiş Yaşam Alanları Ne Anlama Geliyor?

Her birimizin yaşam tarzları, evde geçirdiğimiz vakitler, aile yapıları birbirinden farklı. Peki içinde yaşadığımız mekanlar neden klişe ve birbirinin aynısı olsun? Themore Concept, tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiği mutfak, banyo, kapı ve diğer dekorasyon ürünlerinde bu yaklaşımla hareket ederek, evlerimizi kendi yaşam tarzımıza göre dizayn edebilmemizi sağlıyor. Yaklaşımlarını, öne çıkan ürün grubu olan mutfak konseptlerinden bahsederek somutlaştırabiliriz. Geniş Aile Mutfağı, Çalışan Kadın Mutfağı, Erkek Mutfağı ve Gurme Mutfağı olarak dört ana mutfak konsepti mevcut. Bu konseptlerin her birinde farklı kullanıcılar için işlevsellik üzerinde durulmuş.

Geniş Aile Mutfağı’nda kalabalık ailelerin mutfak kullanım alışkanlıkları doğrultusunda daha büyük saklama alanları, ayrıntılı dolap bölmeleri, geniş ve ferah tezgâh yapıları söz konusu.

Çalışan Kadın Mutfağı, tüm kadınların zevklerine ve mutfak kullanım alışkanlıklarına hitap ederken; özellikle çalışan kadınların işten eve geldiklerinde mutfakta harcayacakları zamanı azaltmayı hedefliyor. Bu anlamda kolay ve hızlı temizlenebilir, teknolojinin ön plana çıktığı, birbirine yakın ögelerin olduğu bir mutfak tasarımı ortaya çıkıyor.

Erkek Mutfağı, yine sadece erkeklere yönelik olmamakla birlikte, çoğunlukla erkeklerin mutfağı kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurularak tasarlanmış. Tezgâh boyu, ankastre yapılar ve kolay temizlenebilme özelliği ön planda.

Son olarak Gurme Mutfağı, yemek yapmayı sanata dönüştüren ve sofistike bir mutfak kullanım alışkanlığı olan şefler, profesyoneller düşünülerek tasarlanmış.

Elbette tüm bu konsept mutfakların, isteğe göre farklılaştırılabilir birçok ögesi mevcut.  

 

Themore Concept’in Ege’de Başlayan Serüveni, Dünya’ya Yelken Açıyor

Themore Concept’in hali hazırda Aydın, İzmir ve Kuşadası’nda 3 büyük fabrika mağazası bulunurken, aynı zamanda Bodrum ve Manisa bayilerine ek olarak 2019 yılında Burhaniye, Beylikdüzü, Erenköy, Elâzığ, Datça, Marmaris, Karşıyaka ve Çeşme bayilerinin açılışını gerçekleştirdi. Markanın yurt dışında Fransa, Almanya, Gürcistan, İsviçre ve Romanya’da mevcut satış noktaları bulunuyor. Ayrıca yurt dışı satış referansları olarak Yunanistan, Dubai, Kenya, Kanada, Katar ve Azerbaycan’da projeler sonuçlandırmış.

Önümüzdeki süreçte de themore concept markasının en büyük hedeflerinden biri yurt içi ve yurt dışı bayileşme çalışmalarını yoğunlaştırarak daha fazla bölgeye, daha fazla kullanıcıya ulaşmak; Themore Concept’in kişiselleştirilebilir Mutfak, Banyo, Kapı ve Dekorasyon ürünlerini, ortaya koyduğu vizyonla birlikte çok daha fazla mekâna taşımak olarak ifade ediliyor.

Themore Concept ile Tanışmak İçin Sebebiniz Çok

Uzun lafın kısası; mutfaktan banyoya, kapıdan giyinme odasına, vestiyer, Tv ünitesi gibi dekorasyon ürünleri ve aksesuarlara kadar geniş bir yelpazede yaşam alanları tasarlayıp üreten themore concept ile ilk tanışmanızı gerçekleştirmek için evinizdeki küçük bir yenilik ihtiyacı bile yeterli görünüyor.

wauw-dergisi-egenin-yenilikci-yuzu-themore