Erkek Mutfağı – The More Skip to content

erkek
mutfağı

ERKEK MUTFAĞI

Koyu ve mat renkler ile göz yormayacak sadelik şıklıkla birleştiğinde, pişirme sonrası masadaki yemek keyfini katlar. The More Erkek Mutfağı konseptinde mutfağınız birkaç küçük dokunuşla misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz muhteşem bir ambiyansa dönüşür. Stili, işinizi kolaylaştıracak ankastre yapıları, yüksek tezgâh boyu ve kolay temizlik sağlayan malzemeleriyle Erkek Mutfağı, erkekler için bir mutfaktan fazlasını vadediyor.

Yüksek Tezgah Boyu

Kolay ve Hızlı Temizlik

Ankastre Yapılar

Erkeklerin, fiziksel yapılarına uygun mutfak tezgahlarında çalışmaları, sırt ve boyun ağrılarının önlenmesi için önemlidir. Klasik tezgahlar erkeklerin çalışma alanı için biraz alçak kalmaktadır. Bu veriden yola çıkılarak erkekler için daha rahat çalışma alanları tasarlanmıştır.

Temiz kullanabilmek ve temiz tutabilmek üzerine tasarlanan bu mutfak, en hızlı ve kolay temizliği yapabilmeyi sağlayacak ögelerden oluşur.

Sık kullanılan tüm ürünlerin ankastre yapıya uygun ve göz önünde olması alandan tasarruf ettirir. Erkek Mutfağı’nda, mutfaktaki tüm işlemleri birlikte yapmaya olanak sağlayan pratik bir yapı vardır.

erkek mutfağı_1

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK MI İSTİYORSUNUZ?

letişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilir ya da formu doldurarak size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.