Geniş Aile Mutfağı – The More Skip to content

geniş aile
mutfağı

GENİŞ AİLE MUTFAĞI

Kültürümüzün en önemli yapı taşlarından biri hala geniş ailelerdir. Kalabalık aileler mutfaklarını ve yemek düzenlerini, mutlaka kişi sayılarını ve mutfakla ilgili beklentilerini göz önünde bulundurarak organize ederler.

Bu noktada onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılaması arzu edilerek Geniş Aile Mutfağı tasarlanmıştır.

Geniş Alan

Bol Saklama Alanı

Ayrıntılı Dolap Bölmeleri

Kalabalık aileler, mutfakta geniş alan isterler. Aile üyelerinin birlikte yemek yedikleri bu yer, günün kimi zaman üç öğününe, kimi zaman ise daha fazlasına ev sahipliği yapar. Geniş aileli evlerde yalnızca yemek yerken değil, yemek yaparken de geniş ve ferah bir alana ihtiyaç duyulacaktır. Bu mutfak konsepti, mutfakta rahat hareket etmek isteyenler için biçilmiş kaftan.

Geniş aileler genellikle mutfak alışverişlerinde büyük boy ürünler alır, fazladan aldıkları malzemeleri evde stoklayabilecekleri biçimde alışveriş yaparlar. Dolayısıyla tüm bu malzemeleri rahatlıkla depolayabilecekleri alanlara ihtiyaçları vardır. Geniş Aile Mutfağı, kalabalık ailelere bu rahatlığı sağlamaktadır.

Mutfak dolaplarının
içinde bulunan bölmelerin sayıca fazla ve farklı işlevlere sahip olması, mutfaktaki tüm ürünlere pratik ve kolay ulaşımı mümkün kılar. Geniş Aile Mutfağı’nda dilediğiniz gibi organize edebileceğiniz ayrıntılı dolap bölmeleri mevcuttur.

geniş aile_1
geniş aile_2

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK MI İSTİYORSUNUZ?

İletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilir ya da formu doldurarak size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.