İnsan Kaynakları – The More Skip to content
Themore Concept İnsan Kaynakları çalışma prensibi; tüm çalışanların vizyon ve misyon doğrultusunda iş için en uygun niteliklere sahip ekibi bir araya getiren, tüm süreçleri titizlikle takip eden, çalışanların taleplerini karşılayarak ve birlikte hareket edecek  sinerjiyi yaratmaktadır.

Firmamıza yapılan iş başvuruları İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından değerlendirmeye alınır.

Başvuru formunu doldurabilir yada ik@themore.com.tr   adresine özgeçmişinizi mail olarak iletebilirsiniz.

Başvuru Formu

0 +

Çalışan Personel Sayısı

0

m2

Aylık Üretim Kapasitesi

0

m2

Fabrika Alanı

Şirket Prensiplerimiz

  • Dürüst İş Ahlakı
  • Öncü İnovasyon
  • Süreklilik
  • Yaşam Kolaylığı Yaratma
  • Ülke Ekonomisine Katkı
  • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Kalite Politikamız

Ürettiği tüm ürün gruplarında çevreci, yenilikçi ve yaratıcı ürünler geliştirmek. Müşterilerin taleplerini yurt içi ve yurt dışı çözüm ortaklarıyla kurduğu etkili iş birliği ile zamanında, eksiksiz ve talep edildiği biçimde karşılamak.

Çevre Politikamız

Çevreye ve insan sağlığına zararlı hammadde ve operasyonların azaltılmasını sağlamak amacıyla üretim aşamalarında zararlı maddelerin kullanılmamasını sağlayacak önlemler ve alternatif yollar geliştirmek, çevre ile ilgili yasaları takip etmek, tüm çalışanların desteğini alarak çevre politikamızın sürdürülebilirliği sağlamaktır.

ISG Politikamız

Sağlık ve güvenliğin esas alındığı bir çalışma yaratarak kaza oranlarını minimum seviyede tutmak. Çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını dikkate alarak kişisel ve toplumsal gelişime katkı sağlamaktır.