Kurumsal

 
 
 
ORGE satışa sunduğu tüm ürünleri Aydın’ın Efeler İlçesi’ndeki 17.000 metrekarelik fabrikasında kendi makineleri ile üreten; mutfak, banyo ve kapı üretimine ek olarak inşaat ve yapı dekorasyon uygulamaları da yapan bir köklü firmadır. Musa GEÇGEL idaresinde 1984 yılından 2008 yılına kadar Seçkin Mobilya Dekorasyon adı ile sektörde yer aldıktan sonra 2008 yılında yüksek iç mimar Ahmet GEÇGEL’in yönetimi devir almasıyla “ORGE” adını almıştır. Şirket olarak temel amacımız, yüksek kalite standartlarından asla ödün vermeden estetik ürünler tasarlayıp üretmek ve taahhüt edilen sürede son kullanıcıya ulaştırmaktır.
 
Hizmet verdiğimiz mutfak, banyo ve kapı sektöründe; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca onaylanan Türkiye genelindeki ilk Ar-Ge merkezinini kurduk. Araştırmacı, teknisyen ve destek personelleri ile tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak 22 Ar-Ge Merkezi çalışanımızla yenilikçi fikirler sunmak, sektöre ve firmaya kazanımlar sağlamayı amaçlamaktayız. Çalışmalarını yürüttüğümüz üç farklı Ar-Ge projemiz mevcuttur. Üniversite sektör işbirliği kapsamında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Bölümünden danışman hocalarımız ile TÜBİTAK Teydep projeleri oluşturmak için kapsamlı çalışmalar yürütmekteyiz.
 
2019 yılıyla birlikte daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek ulusal pazara açılmaktayız. Sürekli gelişen yapımız, kalitemiz ve kentimizin güçlü desteği ile daha da büyüyerek yeni bir unvan kazandık ve ORGE Grup A.Ş. olduk. 
 
Artan gücümüz ve yeni vizyonumuz doğrultusunda yoğun ve heyecanlı bir çalışma içerisine girdik. ORGE A.Ş. olarak ilk yatırımımızı dünyaca ünlü fuarlardan birinde yapmayı planladık.
 
İsmi, sloganı ve eşsiz konseptiyle yeni markamız “The More”un lansmanını 2019 UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yapıyoruz.
 
Gururla söyleyebiliriz ki ORGE şimdi daha vizyoner, daha güçlü ve daha büyük!
 
Saygılarımızla.
AHMET GEÇGEL
Yönetim Kurulu Başkanı