Bir Mutfaktan Daha Fazlası

Kadınların, erkeklerin, annelerin, gençlerin, çekirdek ailelerin, geniş ailelerin, yani aslında herkesin mutfağı kullanım şekli birbirinden farklıdır. Fakat hepsinin ortak bir noktası vardır: Herkes mutfakta geçirdiği zaman eşsiz olsun ister! Çünkü mutfak bir “evin” mutluluk hormonlarını harekete geçiren leziz yemeklerin hazırlandığı; evde bizi en çok biz yapan yerdir. Themore Concept ise bir mutfaktan daha fazlasıdır. 

Çalışan Kadın Mutfağı 

Tüm kadınların zevklerine ve mutfak kullanım alışkanlıklarına hitap ederken; özellikle çalışan kadınların işten eve geldiklerinde mutfakta harcayacakları zamanı azaltmayı hedefleyen Çalışan Kadın Mutfağında kendiniz ve sevdikleriniz için öğünler hazırlamak çok daha pratik ve keyifli!

Geniş Aile Mutfağı

Kültürümüzün en önemli yapı taşlarından biri hala geniş ailelerdir. geniş ailelerdir. Kalabalık aileler mutfaklarını ve yemek düzenlerini, mutlaka kişi sayılarını ve mutfakla ilgili beklentilerini göz önünde bulundurarak organize ederler. Bu noktada onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılaması arzu edilerek Geniş Aile Mutfağı tasarlanmıştır.

Erkek Mutfağı

Themore Concept Erkek Mutfağı konseptinde mutfağınız birkaç küçük dokunuşla misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz muhteşem bir ambiyansa dönüşür. Stili, işinizi kolaylaştıracak ankastre yapıları, yüksek tezgâh boyu ve kolay temizlik sağlayan malzemeleriyle Erkek Mutfağı, erkekler için bir mutfaktan fazlasını vadediyor. 

Gurme Mutfağı 

Hem amatör hem de profesyonel anlamda gurmelerin hünerlerini sergileyebilecekleri özel bir mutfak tasarımı olan Gurme Mutfağı, özel yemekler yapmayı hobi ya da meslek olarak icra ediyor olması fark etmeksizin tüm gurmeler için mutfağı keyifli bir yaşam alanına dönüştürüyor.

Kuşadası Mağazamız ile Büyüdük.

Mutfak, banyo ve kapı tasarımlarındaki özel konsept yaklaşımlarıyla öne çıkan ve “kişiselleştirilebilir dekorasyon” anlayışını benimseyerek Gurme Mutfağı, Erkek Mutfağı, Geniş Aile Mutfağı ve Çalışan Kadın Mutfağı konseptleri ile müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunan themore concept, Kuşadası mağazası ile Aydın içerisindeki ağını büyütmekten dolayı büyük mutluluk yaşıyor.

kusadasi-magazasi