Misyon-Vizyon – The More Skip to content

Misyon

Özgün, ergonomik, kullanışlı ve kaliteli ürünleri şeffaf fiyat politikası ve sürekli iyileşen üretim teknolojisi ile ulusal ve uluslararası platformda tüm kullanıcılara tek elden ulaştırmak, satış sonrası hizmet politikamızı sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini kalıcı kılmaktır.

Vizyon

Hizmet verdiği sabit mobilya sektöründe; müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışını kaliteden ödün vermeyen ürün ve hizmet olgusu ile birleştirerek, güçlü ve yaygın bayi ağı ile ulusalda ve uluslararası platformda akla ilk gelen marka olarak sektöre yön vermektir.

0 +

Çalışan Personel Sayısı

0

m2

Aylık Üretim Kapasitesi

0

m2

Fabrika Alanı

Şirket Prensiplerimiz

  • Dürüst İş Ahlakı
  • Öncü İnovasyon
  • Süreklilik
  • Yaşam Kolaylığı Yaratma
  • Ülke Ekonomisine Katkı
  • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Kalite Politikamız

Ürettiği tüm ürün gruplarında çevreci, yenilikçi ve yaratıcı ürünler geliştirmek. Müşterilerin taleplerini yurt içi ve yurt dışı çözüm ortaklarıyla kurduğu etkili iş birliği ile zamanında, eksiksiz ve talep edildiği biçimde karşılamak.

Çevre Politikamız

Çevreye ve insan sağlığına zararlı hammadde ve operasyonların azaltılmasını sağlamak amacıyla üretim aşamalarında zararlı maddelerin kullanılmamasını sağlayacak önlemler ve alternatif yollar geliştirmek, çevre ile ilgili yasaları takip etmek, tüm çalışanların desteğini alarak çevre politikamızın sürdürülebilirliği sağlamaktır.

ISG Politikamız

Sağlık ve güvenliğin esas alındığı bir çalışma yaratarak kaza oranlarını minimum seviyede tutmak. Çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını dikkate alarak kişisel ve toplumsal gelişime katkı sağlamaktır.