Göz yormayacak sadelik şıklıkla birleşerek pişirme sonrası masadaki yemek keyfini katlar. Ayrıca bu tarz, bir kaç dokunuşla misafirlerin ağırlanabileceği muhteşem bir ambiyansa dönüşebilir.

Koyu ve Mat Renkler 

Yemek yapmayı seven erkekler ve erkek aşçılar için mutfakta kontrast önemlidir. Göz yormayacak sadelik şıklıkla birleşerek pişirme sonrası masadaki yemek keyfini katlar. Ayrıca bu tarz, bir kaç dokunuşla misafirlerin ağırlanabileceği muhteşem bir ambiyansa dönüşebilir.

Ankastre Yapılar

Her şey bir arada ve bütündür. Mutfaktaki tüm işlemleri birlikte yapmaya olanak sağlayan pratik bir yapının varlığı rahatlık sağlar. Sık kullanılan tüm ürünler ankastre yapıya uygun ve göz önündedir. Alandan tasarruf sağlanır.

Yüksek Tezgah Boyu

Klasik tezgâhlar erkeklerin çalışma alanı için biraz alçak kalmaktadır. Tezgâhın başında geçirilen zaman daha sonra sırt ağrılarına sebep olabilir. Bu önemli veriden yola çıkılarak daha rahat bir çalışma alanı tasarlanmıştır.

Kolay ve Hızlı Temizlik

Temiz kullanmak ve temiz tutmak üzerine tasarlanan bu mutfak, en hızlı ve kolay temizliği yapmayı sağlayacak malzemelerden oluşur.