Amatör ve profesyonel olarak pek çok tatbilir kişi sosyal medyada ciddi popülerliğe sahiptir. Bu noktada, gurmelerin mutfaktaki hünerlerini de gösterebilecekleri özel bir mutfak tasarlanmıştır. Böylece bu yaşam alanı baştan sona keyfe dönüşecektir.

Dekoratif 

Gurmeler için yemeğin tadı kadar yemeğin yenildiği ortam da önemlidir. Özgün ve dekoratif bir mutfak benzersiz aksesuarlar ile hem göze hem damağa hitap eder.

Pratik

Hazırlanan yemeğin tadını daha fazla çıkarmak ve bu mutluluğu paylaşmak için minimum sürede maksimum çalışma gereklidir. Mutfak kullanımı sırasında en çok ihtiyaç duyulan ekipmanlar bir arada toplanmıştır.

Sunum Alanı

Yemeğin sunumu, lezzetini katlar. Yakınlarınıza ve misafirlerinize zarif ve özgün bir sunum yapabilmek için geniş, görüş açısı yüksek ve rahat bir sunum alanı tasarlanmıştır.

Ayrıntılı Dolap Bölmeleri

Gurmeler ayrıntılara düşkündür. Lezzet konusunda detay yaratan farkları severler. Bu farkların depolanması ve kullanımıyla ilgili olarak, bir dolabın içindeki sayıca fazla bölmeler pratik ve kolay ulaşım sağlayarak tek elden ulaşımı mümkün kılar.