Themore Concept Aydın’daki Önemli Temaslarını Sürdürüyor

 Themore Concept “Bir Mutfaktan Daha Fazlası” mottosu ile çıktığı yolda, sektördeki 36 yıllık tecrübesini arkasına aldığı Orge Grup A.Ş.’nin de desteği ile kısa sürede büyüyerek vizyonunu Ege Bölgesi dışına çıkardı. Elde ettiği istikrarlı büyüme ve hem Ege Bölgesi hem de diğer bölgelerde sağladığı istihdam ile adını duyuran, ihracat hedefleri için sağlam adımlar atmaya devam eden themore concept’in Kuşadası mağazası geçtiğimiz haftalarda Kuşadası kaymakamı Sayın Sadettin YÜCEL tarafından ziyaret edildi. 

Sadettin Yücel, Themore Concept’in İhracata Olan Katkısını Takdir Etti

Ziyareti sırasında themore concept’in süregelen ihracat odaklı çalışmalarını takdir eden ve desteklediğini belirten Sayın Yücel, sürdürülebilir başarı için ekip olarak çalışmanın gerekliliğine ve katkılarına vurgu yaptı. Aydın ve memleketimiz için themore concept gibi katma değerli işletmelerin artması ile ilgili dileklerini belirtti. Orge Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Geçgel ise themore concept’in ihracat projelerini, yurt içi- yurt dışı bayileşme ve büyüme hedeflerini kaymakam beye aktardı.

Kendi Sektöründe Türkiye Genelindeki ilk Ar-Ge Merkezi Themore Concept’den

Sektöre AR-GE bağlamında sunduğu katkı ile de adından söz ettiren themore concept, hizmet verdiği mutfak, banyo ve kapı sektöründe; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca onaylanan Türkiye genelindeki ilk Ar-Ge merkezini kurmuştur. Araştırmacı, teknisyen ve destek personelleri ile tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak 26 Ar-Ge Merkezi çalışanıyla yenilikçi fikirler sunmayı, sektöre ve firmaya kazanımlar sağlamayı amaçlamaktadır.

Kişiselleştirilebilir Mutfak, Banyo, Kapı ve Dekorasyonu Daha Fazla Mekana Taşıma Hedefi

Hali hazırda Aydın, İzmir ve Kuşadası’nda 3 büyük fabrika mağazası bulunurken aynı zamanda Bodrum ve Manisa bayilerine ek olarak 2019 yılında Burhaniye, Beylikdüzü, Erenköy, Elâzığ, Datça, Marmaris, Karşıyaka ve Çeşme bayilerini hayata geçiren, yurt dışında Fransa, Almanya, Gürcistan, İsviçre ve Romanya’da mevcut satış noktaları bulunan ve yurt dışı satış referansları olarak Yunanistan, Dubai, Kenya, Kanada, Katar ve Azerbaycan’da projeler sonuçlandıran güçlü marka themore concept’in önümüzdeki süreçte de en büyük hedeflerinden biri yurt içi ve yurt dışı bayileşme çalışmalarını yoğunlaştırarak daha fazla bölgeye, daha fazla kullanıcıya ulaşmak; Themore Concept’in kişiselleştirilebilir Mutfak, Banyo, Kapı ve Dekorasyon ürünlerini, ortaya koyduğu vizyonla birlikte çok daha fazla mekâna taşımak.

wauw-kusadasi-kaymakam-ziyareti