The More Aydın’daki Önemli Temaslarını Sürdürüyor

 The More “Bir Mutfaktan Daha Fazlası” mottosu ile çıktığı yolda, sektördeki 36 yıllık tecrübesini arkasına aldığı Orge Grup A.Ş.’nin de desteği ile kısa sürede büyüyerek vizyonunu Ege Bölgesi dışına çıkardı. Elde ettiği istikrarlı büyüme ve hem Ege Bölgesi hem de diğer bölgelerde sağladığı istihdam ile adını duyuran, ihracat hedefleri için sağlam adımlar atmaya devam eden The More’un Kuşadası mağazası geçtiğimiz haftalarda Kuşadası kaymakamı Sayın Sadettin YÜCEL tarafından ziyaret edildi. 

Sadettin Yücel, The More’un İhracata Olan Katkısını Takdir Etti

Ziyareti sırasında The More’un süregelen ihracat odaklı çalışmalarını takdir eden ve desteklediğini belirten Sayın Yücel, sürdürülebilir başarı için ekip olarak çalışmanın gerekliliğine ve katkılarına vurgu yaptı. Aydın ve memleketimiz için The More gibi katma değerli işletmelerin artması ile ilgili dileklerini belirtti. Orge Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Geçgel ise The More’un ihracat projelerini, yurt içi- yurt dışı bayileşme ve büyüme hedeflerini kaymakam beye aktardı.

Kendi Sektöründe Türkiye Genelindeki ilk Ar-Ge Merkezi The More’dan

Sektöre AR-GE bağlamında sunduğu katkı ile de adından söz ettiren The More, hizmet verdiği mutfak, banyo ve kapı sektöründe; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca onaylanan Türkiye genelindeki ilk Ar-Ge merkezini kurmuştur. Araştırmacı, teknisyen ve destek personelleri ile tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak 26 Ar-Ge Merkezi çalışanıyla yenilikçi fikirler sunmayı, sektöre ve firmaya kazanımlar sağlamayı amaçlamaktadır.

Kişiselleştirilebilir Mutfak, Banyo, Kapı ve Dekorasyonu Daha Fazla Mekana Taşıma Hedefi

Hali hazırda Aydın, İzmir ve Kuşadası’nda 3 büyük fabrika mağazası bulunurken aynı zamanda Bodrum ve Manisa bayilerine ek olarak 2019 yılında Burhaniye, Beylikdüzü, Erenköy, Elâzığ, Datça, Marmaris, Karşıyaka ve Çeşme bayilerini hayata geçiren, yurt dışında Fransa, Almanya, Gürcistan, İsviçre ve Romanya’da mevcut satış noktaları bulunan ve yurt dışı satış referansları olarak Yunanistan, Dubai, Kenya, Kanada, Katar ve Azerbaycan’da projeler sonuçlandıran güçlü marka The More’un önümüzdeki süreçte de en büyük hedeflerinden biri yurt içi ve yurt dışı bayileşme çalışmalarını yoğunlaştırarak daha fazla bölgeye, daha fazla kullanıcıya ulaşmak; The More’un kişiselleştirilebilir Mutfak, Banyo, Kapı ve Dekorasyon ürünlerini, ortaya koyduğu vizyonla birlikte çok daha fazla mekâna taşımak.

wauw-kusadasi-kaymakam-ziyareti