UNICERA 2020’den “Themore Concept Rüzgârı” Geçti

Themore Concept 10-14 Mart tarihlerinde CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen UNICERA- KITCHEN TURKEY 2020’de iki farklı stantta boy gösterdi. Üretimini gerçekleştirdiği mutfak, banyo, kapı ve dekorasyon ürünlerini tek bir alanda birleştirip sergilediği Themore Concept Evi ve dört farklı mutfak konseptini bir arada sergilediği bir diğer stant ile fuardaki etkisini daha geniş alana yayarak sektördeki gücünü ve farkını gösterdi.

Türkiye’de gerçekleşen en önemli sektörel fuarlardan olan UNICERA 2020 için uzun bir hazırlık süreci geçiren ve büyük bir enerji ile fuardaki yerini alan themore concept; 5 gün süresince tabir-i caizse tüm hünerlerini sergiledi. Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda katılımcısı olan ve bu yıl 100.000 metrekarelik alanda 130 ülkeden 100 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapan UNICERA İstanbul Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda eş zamanlı gerçekleşen Kitchen Turkey özel bölümü; Themore Concept gibi özel konsept mutfak üreticileri için ihracat diyalogları kurma anlamında oldukça önemliydi.

Themore Concept Neyi Farklı Yapıyor?

Fuarda dünyanın en önemli tasarımcıları tarafından 2021 trendleri belirlenirken; mutfak ve dekorasyon ürünleri, seramik-banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları gibi pek çok ürün grubu bir arada sergilendi. The More’un farkı da tam da bu noktada devreye girdi. Themore Concept Evi’nde mutfak, banyo, kapı ve dekorasyon ürünlerini tek bir alan içerisinde, ziyaretçilere büyük resmi göstererek sergileyen themore concept’in bu yaklaşımı katılımcılar tarafından “fark yaratan” olarak nitelendirildi ve büyük beğeni ile karşılandı. Fuarda ayrı ayrı sergilenen hemen hemen tüm ürünleri tek bir çatı altında birleştirebiliyor ve tasarlayıp üretiyor olması themore concept’in ortaya koyduğu en büyük değer olarak takdir gördü.

Themore Concept: Kişiselleştirilmiş Dekorasyon Deneyimi ile Öne Çıkan Mutfaklar

Mutfak, banyo ve kapı tasarımlarındaki özel konsept yaklaşımlarıyla öne çıkan ve “kişiselleştirilebilir dekorasyon” anlayışını benimseyerek Gurme Mutfağı, Erkek Mutfağı, Geniş Aile Mutfağı ve Çalışan Kadın Mutfağı konseptleri ile müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunan themore concept ile tanışmak ve bu konseptleri deneyimlemek isteyenler UNICERA Kitchen Turkey 2020’de marka ile buluştu. Çok sayıda katılımcı ile birebir etkileşim kurarak sorularını yanıtlayan ve ürünlerini tanıtan themore concept ekibi, aldıkları pozitif geri bildirimler ile motive oldular.

İhracat İçin Önemli Bir Değer: Themore Concept

Ege bölgesi ve çevresinde sağladığı istihdam, istikrarlı bir büyüme ile sayısını arttırmaya devam ettiği bayileri, showroomları ve bir mutfaktan daha fazlasını sunma vizyonu ile themore concept markası, “Daha İyi Bir Mutfak” ve “Daha İyi Yaşam Alanları” yaratmanın tatminini yaşarken; daha önce 2020 hedeflerini aktarırken de belirttiği gibi ihracata daha çok eğiliyor ve yerelin yanında globalde de bayi sayısını arttırmak için çalışmalarına devam ediyor. Türkiye, Avrupa ve dünya çapında bir marka olma çıtasına ulaşmak için büyük bir azim ve özveri ile yoluna devam eden markanın ülkemize katkılarının artarak büyüdüğüne önümüzdeki süreçte hep birlikte tanık olacağız.

themore-banyomutfak-unicera