Banyo Modelleri – The More Skip to content

banyo modelleri

The more banyoları

Kültürümüzde banyonun önemi büyüktür. Evlerde temizliğin ve dinginlik arayışının merkezi olarak konumlanan banyolar, insanların hem arındığı hem de kendisiyle baş başa kalabildiği yerlerdir. Elbette bu noktada, evin bütünüyle uyumlu, sizlerin ihtiyacını anlayan, ruhunuzu yansıtan banyo modelleri bulabilmek çok önemlidir. The More bu özel mekânı, kendine has tasarım banyo mobilyası modelleriyle daha da özel kılarken; geniş model yelpazesiyle her talebe bir cevap veren banyo modellerini, uzun yıllara dayanan ustalığını, modern makine parkurunda sizlere anahtar teslim hizmet halinde sunar.

casey

Duruşu, zarafeti ve şıklığı ile evinizin saygınlığını arttıracak, özgürlükçü ve çarpıcı neoklasik bir model.

vıcenta

Gösterişli, zarafetli motiflerle güçlü yaşamınızdaki zafer tacınız.

jade

Mücevher etkisi ile banyonuza şıklık ve saflık katan tasarım.

dıgna

Ergonomi ile işlevselliği özenle bir araya getiren değerli bir model… Estetik ve natürel görünümü ile evinizin yeni kıymetlisi DIGNA olacak.

julen

Banyolarınıza sıcaklık katan tasarımıyla huzurun adı.

magna

Magna’nın üslup gücü, kişiliğini tanımlayan ve ona sonsuz cazibe veren birçok tarihsel referanstan türemiştir. Maksimum konfor ve her alanda stil ile harmanlama işlevselliği sağlar.

aıa

Aia dikkat çekmeyi değil, hatırlanmayı tercih eder. Sade bir tarz ve temiz kesik çizgilerle etkileyicidir. Altın rengi metal ayaklarının ahşaba uygulanan tok renkleriyle oturaklı bir modeldir.

eva

Eva renkli kişiliği ve modern tarzıyla bulunduğu ortama canlılık katıyor. Zarif demir aksamının, lake boyayla harmanlanarak sıcak bir kişilik yansıtıyor.

alısa

Gençlik iksirinizi buldunuz! Alisa bulunduğu ortama kattığı enerji ile size daha zinde ve canlı hissettirecek.

vılda

Sıcak nüansları ve rafine dekorasyonlarıyla Vilda, lüks stili mekanı gerçekten optimize eden kompozit çözümlerle birleştiriyor.

elsa

Demirin ve ahşabın muhteşem birleşimi sonucu saf bir stil sahibi Elsa; canlı renkleri, zarif demir ayak detaylarıyla banyonuzda minimal bir görüntü sağlar.

lokı

Ahşap, lake boya ve akrilik dokularının bir arada kullanıldığı kompakt bir tasarım. Akrilik tezgâhı ile ayrıca lavaboya ihtiyaç duymaz ve aydınlatmalı aynalarla tamamlanmaktadır.

sven

Sven günümüzün yenilikçi görünümünü dikey sert çizgileri ve kulpsuz görüntüsüyle yansıtıyor. Bu zarif ve son derece kişisel koleksiyon, detaylara dikkat ederek geliştirilmiş bir endüstriyel stile sahiptir.

thyra

Kapaklarında klasik CNC işlemeleriyle ve sade bakır detaylarıyla tüm inceliğini vurgulayan klasik bir tasarıma sahip son derece zarif bir model, Thyra.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK MI İSTİYORSUNUZ?

İletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilir ya da formu doldurarak size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.