Hakkımızda – The More Skip to content

THEMORE CONCEPT’İN ODAĞINDA DAİMA “İNSAN” VAR. SİZİ ANLAYAN VE SİZİ ANLATAN İÇ MEKAN TASARIMLARIMIZ; MUTFAK, BANYO, KAPI VE DEKORASYON ÜRÜNLERİMİZ İLE HAYAT BULUYOR.

Themore Concept Aydın Efeler ilçesinde 17.000 metrekarelik kapalı alanda, tam otomasyona sahip seri imalat yöntemini kullanarak ve tümüyle CNC makine parkuru ile mutfak, banyo, kapı, dolap, gardırop ve dekorasyon ürünleri üreten bir firmadır. Themore Concept, bir Orge Grup Yapı Mobilya A.Ş. markasıdır.

Orge Grup A.Ş. 2019 yılında artan gücünü sektördeki 38 yıllık tecrübesi ile birleştirerek, globalleşme isteğini, vizyonu doğrultusunda, yoğun ve heyecanlı bir çalışma neticesinde ismi, sloganı ve eşsiz ürün çeşitliliği ile Themore Concept markasını yaratmıştır. Themore Concept, mutfak, banyo, kapı, vestiyer, dolap, Ray dolap, dekorasyon ürünlerini tek çatı altında toplayan, daha fazla hizmet daha fazla ürün çeşitliliği sunan tek lider markadır.

Daha önce ORGE markası ile sektörel deneyimini her geçen dönem arttıran firmamız, Themore Concept, marka lansmanını 2019 yılında UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda gerçekleştirmiştir. Themore Concept ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, yüksek üretim kapasitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan tavrı ile sektöre yeni bir ses ve nefes getirmeyi başarmıştır. 2019 Yılından bu yana üretim kapasitesi ve kabiliyetlerini arttırma yolunda yatırımlarına devam eden Themore Concept makine parkurunda teknolojik birçok yeniliğe imza atmanın yanı sıra Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde 60.000 m² kapalı alana sahip yeni bir fabrika yatırımının da temellerini atmıştır.

 

Çevreye verdiği önemi Çevre Yönetim Sistemi sertifikası, kalite anlayışını Kalite Yönetim Sertifikası ile belgeleyen Themore Concept çalışanların mutluluğunun müşterilerinin mutluluğuna dönüşeceğinin bilincinde olarak tüm çalışanlarının sağlığını ve güvenliğini sağladığı ortamlarda görev üstlenmelerine özel önem göstermektedir. Markamızı temsil eden tüm paydaşlarımızın eğitim ihtiyacını “sürekli eğitim ve değişim” anlayışı içinde karşılamak, kişisel gelişmelerine katkı yapmak bizim için her zaman önemli olmuştur.

Önümüzdeki süreçte Themore Concept markası olarak yurt içi ve yurt dışı çözüm ortağı ağımızı geliştirerek ve yoğunlaştırarak daha fazla bölgeye, ülkeye ve daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedeflemekteyiz. Themore Concept kişiselleştirilebilir özel ürün gamını ortaya koyduğu vizyonla birlikte çok daha fazla mekâna taşımak amacındadır.

Themore Concept hep “Daha Fazlasına” tutku duyarak; hayatınızın detaylarını sizin için planlayan, sizin önceliklerinizi merkezine alan, eğilim ve modayı takip etmekle yetinmeyip bizzat eğilimleri yaratan bir marka olmak için yola çıktı. Bu incelikli ve bir o kadar fonksiyonel mekânları yaratırken, Themore Concept markamızın odağında daima “insan” vardır. Sizi anlayan ve sizi anlatan iç mekân tasarımlarımız, “ Hayal ettiğinizden daha fazlası” mottomuz ile hayat bulmaktadır.

Themore Concept markasının hali hazırda Aydın, İzmir, Bodrum ve Kuşadası’nda 4 büyük fabrika merkez satış mağazası bulunurken, aynı zamanda Bodrum, Manisa, Beylikdüzü, Erenköy, Datça, Erzincan,Gazintep ve Didim’de bayileri bulunmaktadır. Markanın yurt dışında Fransa, Makedonya, Umman, ve Pakistanda’da mevcut satış noktaları bulunmaktadır.  Ayrıca yurt dışı satış referansları olarak Yunanistan, Dubai, Kenya, Kanada, Katar, Almanya, İsviçre, Romanya ve Azerbaycan’da projeler sonuçlandırmıştır.

Themore Concept, hizmet verdiği mutfak, banyo ve kapı sektöründe; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca onaylanan Türkiye genelindeki ilk Ar-Ge merkezini kurmuştur. Araştırmacı, teknisyen ve destek personelleri ile tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak 26 Ar-Ge Merkezi çalışanıyla yenilikçi fikirler sunmayı, sektöre ve firmaya kazanımlar sağlamayı amaçlamaktadır.

Önümüzdeki süreçte Themore Concept  markasının en büyük hedeflerinden biri yurt içi ve yurt dışı bayileşme çalışmalarını yoğunlaştırarak daha fazla bölgeye, daha fazla kullanıcıya ulaşmak; Themore Concept ’in kişiselleştirilebilir Mutfak, Banyo, Kapı ve Dekorasyon ürünlerini, ortaya koyduğu vizyonla birlikte çok daha fazla mekâna taşımaktır.

0 +

Çalışan Personel Sayısı

0

m2

Aylık Üretim Kapasitesi

0

m2

Fabrika Alanı

Şirket Prensiplerimiz

  • Dürüst İş Ahlakı
  • Öncü İnovasyon
  • Süreklilik
  • Yaşam Kolaylığı Yaratma
  • Ülke Ekonomisine Katkı
  • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Kalite Politikamız

Ürettiği tüm ürün gruplarında çevreci, yenilikçi ve yaratıcı ürünler geliştirmek. Müşterilerin taleplerini yurt içi ve yurt dışı çözüm ortaklarıyla kurduğu etkili iş birliği ile zamanında, eksiksiz ve talep edildiği biçimde karşılamak.

Çevre Politikamız

Çevreye ve insan sağlığına zararlı hammadde ve operasyonların azaltılmasını sağlamak amacıyla üretim aşamalarında zararlı maddelerin kullanılmamasını sağlayacak önlemler ve alternatif yollar geliştirmek, çevre ile ilgili yasaları takip etmek, tüm çalışanların desteğini alarak çevre politikamızın sürdürülebilirliği sağlamaktır.

ISG Politikamız

Sağlık ve güvenliğin esas alındığı bir çalışma yaratarak kaza oranlarını minimum seviyede tutmak. Çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını dikkate alarak kişisel ve toplumsal gelişime katkı sağlamaktır.

31 Temmuz tarihine kadar geçerli olan 20.000TL’ya varan indirim kampanyamız, gelen talepler doğrultusunda 31.08.2022 tarihine kadar uzatılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.