Hakkımızda – The More Skip to content

The More’un odağında daima “insan” var. Sizi anlayan ve sizi anlatan iç mekan tasarımlarımız; Mutfak, Banyo, Kapı ve Dekorasyon ürünlerimiz ile hayat buluyor.

Aydın Efeler’deki 17.000 metrekarelik kapalı alana sahip fabrikasında, tam otomasyon ve CNC makine parkuru ile mutfak, banyo, kapı, aksesuar ve dekorasyon ürünleri üreten The More, bir Orge Grup A.Ş. şirketidir. 2019 yılında Orge Grup artan gücü, sektördeki 36 yıllık tecrübesi, globalleşme isteği ve vizyonu doğrultusunda, yoğun ve heyecanlı bir çalışma neticesinde ismi, sloganı ve eşsiz konsepti ile The More markasını ortaya çıkarmıştır. The More, mutfak, banyo, kapı ve vestiyer ürünlerinin üretimini tek çatı altında toplayan, daha fazla hizmet daha fazla ürün sunan tek lider markadır.

The More, lansmanını ilk kez 2019’da UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda gerçekleştirmiş ve sektöre büyük bir ses, yeni bir soluk getirmeyi başarmıştır.
 
The More markasının hali hazırda Aydın, İzmir ve Kuşadası’nda 3 büyük fabrika mağazası bulunurken, aynı zamanda Bodrum, Manisa, Beylikdüzü, Erenköy, Datça, Marmaris, Karşıyaka, Çeşme, Erzincan ve Didim’de bayileri bulunmaktadır. Markanın yurt dışında Fransa, Almanya, Gürcistan, İsviçre ve Romanya’da mevcut satış noktaları bulunmaktadır.  Ayrıca yurt dışı satış referansları olarak Yunanistan, Dubai, Kenya, Kanada, Katar ve Azerbaycan’da projeler sonuçlandırmıştır.
 
The More, hizmet verdiği mutfak, banyo ve kapı sektöründe; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca onaylanan Türkiye genelindeki ilk Ar-Ge merkezini kurmuştur. Araştırmacı, teknisyen ve destek personelleri ile tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak 26 Ar-Ge Merkezi çalışanıyla yenilikçi fikirler sunmayı, sektöre ve firmaya kazanımlar sağlamayı amaçlamaktadır.
 
Önümüzdeki süreçte The More markasının en büyük hedeflerinden biri yurt içi ve yurt dışı bayileşme çalışmalarını yoğunlaştırarak daha fazla bölgeye, daha fazla kullanıcıya ulaşmak; The More’un kişiselleştirilebilir Mutfak, Banyo, Kapı ve Dekorasyon ürünlerini, ortaya koyduğu vizyonla birlikte çok daha fazla mekâna taşımaktır.
0 +

Çalışan personel
sayısı

0

Tüm ürünler bazında aylık üretim kapasitesi

0 +

Gerçekleştirilen özel proje sayısı

Şirket Prensiplerimiz

  • Dürüst İş Ahlakı
  • Öncü İnovasyon
  • Yaşam Kolaylığı Yaratma
  • Ülke Ekonomisine Katkı
  • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Kalite Politikamız

Mutfak, banyo ve kapı sektöründe çevreci, yenilikçi ve yaratıcı ürünler geliştirmek. ISO Yönetim Sistemi ilkelerine uymak, sistemi sürekli iyileştirmek. Faaliyet gösterdiğimiz platformlarda, belirlenen tüzük ve yönetmeliklere uymak.

Çevre Politikamız

Çevreye ve insan sağlığına zararlı faaliyetlerin azaltılmasını sağlamak amacıyla üretim aşamalarına zararlı maddelerin kullanılmasını azaltmak; çevre ile ilgili yasaları takip etmek, tüm çalışanların desteğini alarak sürdürülebilirliği sağlamak.

ISG Politikamız

Sağlık ve güvenliğin esas alındığı bir çalışma yaratarak kaza oranlarını minimum seviyede tutmak.

ÜRÜNLERİMİZ VE PROJELERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK MI İSTİYORSUNUZ?

İletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilir ya da formu doldurarak size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.